Gezondheid en voeding

Gezonde voeding
Op school worden enkel gezonde voedingswaren toegelaten. De leerlingen brengen dus ook geen snoep of frisdrank mee naar school. Een voedzaam tussendoortje voor in de speeltijd kan zijn: een stuk fruit voor in de voormiddag, een boterham, een koek zonder chocolade voor in de namiddag. Gelieve hier ook rekening mee te houden indien uw kind een traktatie wil meebrengen voor zijn/haar verjaardag.
Healthy Monday = fruit of groentjes. Geen koek.
Op donderdag doet onze school mee aan de actie ‘oog voor lekkers’. De kinderen krijgen tal van verschillende soorten groeten en fruit aangeboden tijdens de speeltijd in de voormiddag.

 

Afbeeldingsresultaat voor oog voor lekkers

Middagmaal
Uw kind kan ’s middags een warme maaltijd nemen die steeds bestaat uit soep, hoofd- schotel. De schoolmenu komt wekelijks op de website.
Ook kan uw kind een lunchpakket meebrengen van thuis en kan daarbij kiezen uit water of soep.

Contacteer ons